poukladaneposwojemu

Problemy

Nie sądziłam,że tak szybko dodam posta ale stało się dziś pierwszy post.Będzie on dotyczył trudnych spraw szkolnych i pozaszkolnych,a na końcu to co obiecałam czyli opis blogerek.

Chciałabym Wam opowiedzieć co niestety ale teraz dzieje się w większości szkołach czyli MOBBING- oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Terminu mobbing w odniesieniu do zachowań występujących w grupach społecznych(w tym wypadku chodzi o uczniów czyli koleżanki na koleżanki bądź nauczyciel ma ucznia).

Opowiem Wam sytuacje której ostatniej byłam świadkiem.

Także moja koleżanka postanowiła się zemścić na swojej koleżance postanowiła wymyślać nie stworzone historie,które nigdy nie miały miejsca i inne dziewczyny jak się dowiedziały,że ta nękana dziewczyna niby na nich coś mówiła zaczęły ją przeklinac,krzyczeć wyzywać,że jest klamczuchą i tak praktycznie codziennie były kłótnie.Nękana dziewczyna nie dawała rady ale dzięki temu,że miała 2 przyjaciółki które nie wierzyły w te wszystkie kłamstwa uciekła przed najgorszym.Niewiele brakowało i by mogło być zapóźno.

Nawiązując do historii opowiedzianej NIGDY NIE POZWÓLCIE ABY KTOŚ WAMI MANIPULOWAŁ I WAS OCZERNIAŁ.

To jest nawet karalne!

Uważajcie komu i co mówicie bo potem się to może obrócić przeciwko Wam:\

Blogerki:

Buśka 

*miła

*szalona

*14 hot

*mam brata i siostrę 

*niebieskie oczy i brązowe włosy 

Pietrusia:

*śmieszna 

*zwariowana

*14 hot 

*mam brata

*brązowe włosy i oczy

Dziękuję za czytanie mojego bloga i zachęcam do czytania kolejnych postów;*

                                 ~Buśka i Pietrusia